1

BENİ TANIYABİLİRSİN

İzmir’de dünyaya geldim. Klasik Arkeoloji Bölümünde eğitim aldım. Geçmişin değerini gün geçtikçe daha çok önemsiyorum.  Üretmeyi, öğrenmeyi ve çalışmayı seviyorum. Biri roman olmak üzere dört kitap yazdım. Benimle ilgili daha fazla detay merak ediyorsan hakkımda bölümünde bulabilirsin.

2

HABER KAYNAĞIMA KATILABİLİRSİN

Haber kaynağıma sen de katılabilir, aylık olarak hazırladığım astroloji değerlendirmelerimi  e-posta olarak almak, etkinlik ve duyurularımdan öncelikli olarak haberdar olmak için mail listeme üye olabilirsin.

3

VİDEOLARIMI İZLEYEBİLİRSİN

Öğrendiklerimi, deneyimlerimi ve farkındalıklarımı video ve canlı yayınlarla MELTEM GÜNER TV‘de paylaşıyorum.

Niyet, Sembol okuma, Sadeleşme, Rüyalar, Eril – Dişil Enerji Çalışmaları ve daha pek çok konuyu detaylı olarak öğrenebileceğin tamamı ücretsiz videolarımı inceleyebilirsin.

4

KİTAPLARIMI OKUYABİLİRSİN

Kadim bir bilgi olan niyet etmenin uygulamalarını aktaran NİYET DEFTERİ, sembol okuyucusu olmanın inceliklerini anlattığım SIRLAR BOHÇASI, interaktif çalışma kitabım GELECEK GEÇMİŞİ ŞEKİLLENDİRİR ve mükemmellik dayatmasında boğulmuş başarılı bir kadının başaramama öyküsü üzerinden sistemi sorgulayan bir roman olan DERİN  okuyusucuyla buluşmaya hazır seni bekliyor.

5

YAZILARIMI OKUYABİLİRSİN

Farkındalık, Niyet, Sembol okuma, Tasavvuf, Sadeleşme, Beslenme, Feng Shui konularındaki deneyim, araştırma ve değerlendirmelerimi paylaştığım blog yazılarımı okuyabilirsin.

6

ETKİNLİKLERİME KATILABİLİRSİN

İstanbul’daki merkezimizde, Ankara’da, İzmir’de, Anadolu’nun ve  Avrupa’nın pek çok yerinde düzenlenen atölye çalışmalarıma, imza günlerime, söyleşilerime, seminerlerime ve diğer etkinliklerime katılabilirsin.

7

SOSYAL SORUMLULUK
ÇALIŞMALARIMA KATILABİLİRSİN

Dışarıda olandan sorumluyuz. Kendi sorumluluk odağımdaki konuları paylaşıyorum. Sen de bana katıl, iyilikte çoğalalım.

8

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİN